Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ebben a tanévben kiköltöztem külföldre . Most lettem volna 9.es ..nem tettek le ,de elmentem egy nyelviskolába ,ahol Februárban lesz majd középfokúm...szóval igazabol ebben az evben nem is lesz meg a 9....Februarban nagyon nem tudom mi lesz...igazabol azt szeretnem kerdezni h ilyenkor lehetseges e pl az h 2oszalyozo vizsgat letegyek e egy evben es hogy lehetne lehetosegem az elorehozott erettsegire? Mindig is nagyon jo tanulo voltam ...otthon is elorehozott erettsegit szerettem volna ...de ugye mostmar okom is van ra ...mik a lepesek ez ugyben?

2015. jún. 21. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hova mentél ki?
2015. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Magyarországon felvételiztél középiskolába?

Oda menj vissza, ahova felvettek

2015. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen jelentkeztem ,de itt maradok ...nem tudom innen kintrol megcsinalni?
2015. jún. 21. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Borzasztó zavarosan fogalmazol! Nem tettek le - ki nem tett le, hova nem tett le? A nyelviskolának nincs köze az iskolai tanulmányaidhoz, az csak a nyelvről szól és magánügy. A február hogy jön ide? Februárban jössz vissza? Beíratkoztál valamelyik itteni középiskolába? Mivel tanköteles vagy, ez kötelező. Akkor ha visszajössz, oda térsz vissza. Tehetsz osztályozóvizsgát, akár két év anyagából is, de nem hiszem, hogy képes vagy rá és értelme sincs. Előrehozott érettségit csak nyelvből és informatikából lehet tenni. És mért nem a szüleid foglalkoznak a tanulmányi ügyeiddel? Amíg nem vagy nagykorú, addig ők felelősök érted.

Február mondaton belül kis f, és nem teszünk állandóan ...-okat a mondat belsejébe.

2015. jún. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kintről nem lehet vizsgázni, érettségizni, hogy lehetne?. És ha nem akarsz hazajönni, akkor mért nem jársz kint iskolába és érettségizel majd ott?
2015. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most jarsz barmilyen kozepiskolaba kint? Vagy csak tengeted az eleted es nyelvet tanulsz? Ha jarsz ott suliba es kapsz evvegen bizonyitvanyt akk azt talan el lehet fogadtatni a magyar sulikkal is. Ha magyarorszagon magantanulonak vagy bejelentve akk osztalyozot kell tenned ha nem akarsz evet ismetelni. Ket ev anyagat minden targybol nem fogod tudni letenni max eleg gyenge eredmenyekkel ugyh ink egy evnyivel probalkozz
2015. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!