Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom mit tehetnék ilyen...

Nem tudom mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Iszonyúan stresszes nekem az iskola....Félek az emberektől. Matekból meg fogok bukni mert nem értem az egészet pedig tanárnál is voltam. Anya meg állandóan az orrom alá dörgöli, hogy mekkora szégyen lesz majd, hogy évet kell ismételnem és, hogy én vagyok a család szégyene. Emiatt még inkább stresszes lettem és már megint ott tartok, hogy megint nem mentem be suliba. Igazolásom lesz, megyek orvoshoz hányingerrel mert már megint rosszul vagyok. Gondolom a stressz megint rátesz egy lapáttal. Egyszerűen tudom, hogy ha bemegyek végig stresszelem a napot és úgy jövök haza, hogy majd szét robban a fejem mert az idióta osztálytársaim folyton ordibálnak meg visítanak . Ezután meg tudjátok kinek van még energiája tanulni is meg házit csinálni....ebből következik, hogy a tanulmányi eredményem is rosszabb lett. Tegnap már szétkarmoltam a mellkasomat mert valami azt súgta ezt kell tennem. Kezdek már komolyan megőrülni és érzem, hogy csak rosszabb és súlyosabb lesz. Ilyen esetekben lehet kérni a magántanulóságot? Mi ennek a folyamata?

2014. máj. 5. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ilyen gondjaid vannak, elképzelhető, hogy nem ártana neked egy pszichológus. Ha az iskolában van egy, keresd fel mihamarabb!


A magántanulást lehet kérvényezni az igazgatónál; elvileg komoly indok kell hozzá, gyakorlatilag pedig, ha jófej az igazgató, megadhatja nem-nyomós indokra is, viszont mindenképp kérvényezni kell. Valószínűnek tartom, hogy ezt a szüleid nem fogják engedni...


És, ha anyukád olyan rohadt okos, akkor miért nem segít a tanulásban, hogy legalább az átlagod ne menjen le?

2014. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Apukám már nem él édesanyám rendszeresen részeg. Innen lehet gondolni miért vannak tanulási nehézségeim.
2014. máj. 5. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!