Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 37 évesen elkezdeni az orvosi...

37 évesen elkezdeni az orvosi egyetemet?

Figyelt kérdés
Túl késő, vagy van értelme bele vágni?

2015. jún. 25. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
45 evesen lesz egy orvosi vegzettseged (ha NAGYON jo vagy). Te tudod mire jo az...
2015. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha van lehetoseged nem keso. Te erzed van e energiád penzed idod ra. A 43 eves orvos fiatalnak mondhato. En allatorvos lennék szivesen de egyik sem adott hozzá... Ezek nem levelezős vegzettsegek. Pokolian sok penz kell, hogy az ember 8 évre kieshessen a munkából. De ha van lehetoseged mindenkepp ugorj neki! Egy életünk van. Noncs olyan, hogy legkozelebb. Ne bánd egy életen át
2015. jún. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer élsz, ha van rá lehetőséged, akkor ne add fel az álmod.
2015. jún. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetőséged és energiád, akkor vágj bele!
2015. jún. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
Neeeeee. Nagyon nehézés teljesen tönkreteszi az emberi kapcsolataidat, ami fiatalon nem ugyanaz. Férjed/feleséged gyerekeid fogják megsínleni azt a 6+3 évet. Ennyi elveszik az életedből. Válassz valami könnyebbet. Legalább akkor fogorvos vagy gyógyszerész. Azt letudod max 4 év alatt az utolsó év már gagyi és dolgozhatsz is. Mégsem 9 év.
2015. jún. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha abban a szakmában jobban éreznéd magadat,mint a mostani szakmádban,akkor miért ne?

Ha van egy álom akkor küzd érte.

2015. jún. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

5-ös válaszoló...honnan veszed, hogy a fogorvosi annyival könnyebb?!A harmadévtől talán egy hajszállal...és nem 4, hanem 5 év, ami után ugyanúgy ajánlott szakosodni(+3 év).

Az eredeti kérdésre válaszolva pedig...ha nincs gyereked, se férjed...vagy az nagyon megértő, akkor vágj bele. Úgyis kiderül az első és másodévben, hogy neked való-e.

2015. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen :) Én 43 vagyok, és most gondolkodom rajta, hogy valamilyen egyetemre kellene menni, úgyhogy HAJRÁ!!!!!!!!!!
2015. jún. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Onnan veszem,hogy én is az vagyok és tudom, hogy az első 4 év volt kemény. És tudom , hogy 5 év , de az 5. mellett már van életed.
2015. jún. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
87%
Nincs és nem is lesz férjem, se gyerekem. Jogot végeztem, ami nagyon könnyű volt számomra. Ezért gondolkodtam egy orvosin. Időm van, államilag finanszírozott képzésben nem vettem még részt. Meg fogom próbálni. Köszönöm a válaszokat. :)
2015. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!