Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemi felvételivel kapcsola...

Egyetemi felvételivel kapcsolatban lenne kérdésem. (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok! 11.-ben megbuktam németből, és iskolát váltottam. Az új suliban elvégeztem a 11. és 12. évfolyamot és leérettségiztem. A problémám ott kezdődik, hogy melyik 11.-es év végi érdemjegyek számíthatóak bele a pontokba, valamint az új iskolában nem volt kémia oktatás, de én kémiából érettségiztem. Milyen tantárgyat írjak a választott természettudományos tárgyhoz?

2015. jún. 26. 19:41
 1/1 anonim válasza:
Nem biztosak az információim de elmondom amit tudok. De mindenképpen tanártól kérdezd meg szerintem. Mivel évet ismételtél az új 11-es jegyeidet kell beírni mivel megismételted az évet vagyis az előző semmis. Kémiát betudod írni az előző eredményeidet is, amit a másik suliban tanultál viszont akkor a dokumentumoknál azt az utolsó két évi bizit is csatolni kell, amiben a kémiád van. Én 5 évfolyamos suliba járok, de kivégeztem a bioszt a 11 és a 12 évben, de a tovább tanuláshoz a 12 és 13 év kell. de mivel bioszt csak 12ig tanultam így olyan mintha az lenne a 13ik. Nem tudom ez így mennyire érthető. Egyszerűbben. Ha az előző sulidban volt 11ben kémia de te a másik suliban az elvégezéskor nem tanultál kémiát akkor a 9 és 10es bizidet az előző suliból kell feltölteni és azokat az eredményeket is kell beírni. Természettudományoshoz egyéb tárgyat meg olyat válassz, amiből a legjobbak a jegyeid. Nos ennyit tudtam. De feltétlenül konzultálj tanárral vagy kérdezd meg az iskolád igazgatóját!
2015. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!