Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges, hogy jövőre...

Lehetséges, hogy jövőre kérnek egy emelt szintű érettségit a programtervező szakon?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 10:50
 1/6 anonim válasza:
100%
Bármi lehetséges,egyébként valahol olvastam,hogy tervezik is a közeljövőben bevezetni.Én is ide jelentkeztem,és nem is értem,hogy eddig hogy-hogy nem kértek egy emeltet sem.
2015. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egy éve elérhetőek a felvi.hu-n a jövő êvi követelmények.
2015. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Általános követelmények, vagyis nem kérik jövőre még az emeltet? (csak, hogy biztos legyek)
2015. júl. 19. 11:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden ilyen változást, hogy pl. egy szakon kötelező az emelt, 2 évvel korábban be kell jelenteni. Keress rá, hogy mik a konkrét szak követelményei, de nem hinném, hogy kellene az emelt.

Jó tanács: ha nem kell, akkor is tanuld emelt szinten a matekot, sokat fog segíteni a bentmaradáshoz!

2015. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jövőre még nem valószínű, hogy kelleni fog, de igazából a szak bőven elbír egy emelt matekot, vagy emelt informatikát. A matek úgyis olyan szinten van proginfon, hogy sokat segítene egy emelt érettségi belőle, az informatika emelt meg úgyis piece of cake, ha programozónak készülsz. :D
2015. júl. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
proginfora meg mernokinfora is kellene az emelt matek vagy info, legalabb nem az egyetemen szembesulnenek sokan azzal, hogy mekkora matektudas kell ezekre a szakokra. viszont tudok olyanrol is, aki majdnem 100%os emelt matekkal ment mi-re, aztan feladta, mert nehez volt.
2015. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!