Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes tanulni, ha engem...

Mit érdemes tanulni, ha engem az érdekel, ami körülvesz minket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a csillagokra, a világegyetem stb.Hogy mi hogyan megy végbe, mi minek a folyamata. Engem igazából ezek érdekelnek, és ezeket csinálnám szívesen. Mennyire esélyes hogy ezzel munkát találok? Érdekel még az utazás, szeretnék világot látni, de mások történelméről éppen elég nekem annyi amit történelem órán tanítanak.
2015. júl. 19. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem környezettan szakon foglalkoznak legáltalánosabban ezzel, de úgyis specializálódsz valamire. Munkáról nem nyilatkozom.
2015. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
fizika sztem, csillagászat
2015. júl. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért a csillagászat elég kis része a minket körülvevő világnak. Mások történelme nem tartozik a minket körülvevő világba? Egyébként ha annyira csillagászattal akarsz foglalkozni, akkor földtudományra menjél, mert környezettanon nem képeznek csillagászokat. Vagy fizikára.
2015. júl. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Gondolok itt a csillagokra, a világegyetem stb."

Ezeket nem fogja környezettanon megtanulni,ezt az első válaszolónak üzenem. Azt még megírhatnád,hogy mennyi idős vagy? Ezekkel csak az a gond,hogy a legtöbb ember mondja,hogy érdekli,de mikor egyetemen belemennek a világegyetem részecskefizikai modelljébe, akkor már annyira nem érdekli őket. Először gondold végig,hogy mennyire részletesen akarod ezeket tanulni,mert ha csak felületesen,akkor nagyon nem élveznéd ezeket az órákat.

2015. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!