Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 8 általánosom van és 1 év...

8 általánosom van és 1 év alatt szeretném meg csinálni a érettségit ez lehetséges?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 06:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz,nem lehetséges.
2015. júl. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Attól függ mennyi tudást szereztél már meg, illetve mennyi időd lesz készülni. Ha nincs más dolgod, akkor szerintem egy év alatt fel lehet készülni az érettségi tárgyakból, de akkor oda kell tenned magad.


Egy középsikolásnak van még egy csomó más feladata, neked meg nem kell olyan tárgyakkal bajlódnod, ami nem fog kelleni érettségire, szóal szerintem van rá esély. Hajrá :)

2015. júl. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Esély sincs rá.

Vannak gyorsított, azaz két éve érettségik de az egyrészt azoknak akiknek van szakmunkás bizonyítványuk, másrészt az is két év nem egy.

2015. júl. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Estin esélytelen, hogy 1 év alatt végezz, ellenben magánúton sikerülhet, de elég macerás lenne minden tárgyból magántanárhoz járni.
2015. júl. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy hely, ahol épp ezt hirdetik, dolgozóknak is.

Felgimi a nevük, és a Pestszentlőrinci Gimnáziumban működnek.

Tapasztalatom nincs, csak egyszer olvastam véletlenül a lapjukat. Nem volt rég, még biztos ottvannak.

És lehet, hogy fizetős, gondolom.

2015. júl. 27. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!