Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti milyen szakot ajánlanátok...

Ti milyen szakot ajánlanátok amiben sok a biológia és kisebb mértékben van csak kémia? Orvos nem szeretnék lenni mert a vért nem bírom.

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Biológia.
2015. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Biológia szakon is sok kémia van. Nem fogsz olyan szakot találni, ahol biológiát tanulsz, de kémiát csak alig. A kettő sok helyen feltételezi egymást.


Esetleg ha még jól megy a matek, akkor: molekuláris bionika, biomérnöki, környezetmérnök, vagy biológiatanári (de tanárin a biosz mellé kell még egy tantárgyat választani az osztatlan képzés miatt).

2015. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előttem szóló jókat írt. Annyit még hozzátennék,hogy ha orvos akarsz lenni,de csak azért nem mész arra,mert nem bírod a vér látványát,akkor ne mondj le még róla. Egyszerűen meg lehet szokni. Én sem bírtam,de volt anatómia órám,ahol behoztak mindenféle testrészeket és először eléggé undorító volt,de idővel megszokja az ember és természetesnek veszi
2015. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én hasonló helyzetben vagyok, biomérnökire jelentkeztem idén, remélem felvesznek. sok lesz a kémia, de cserébe bioszos tárgyaim is lesznek. sima biosz szakkal nem sokra megy az ember, de persze ismerek molekuláris biológust aki 1 milla körül keres. de nem ez az átlag. szerintem biosz szaknak nincs olyan sok jövője önmagában, én ezért választottam a biomérnökit. egyébként biosz szakon is van kémia, ha tanulod a bioszt akkor is láthatod, hogy kell hozzá kémiai tudás is, pl a fehérjék szerkezete vagy anyagok eflépítése,evolúció,dns,rns, stb
2015. júl. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!