Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ahoz, hogy pszichológiát...

Ahoz, hogy pszichológiát tanúlhassak milyen átlagra és iskolákra lenne szukségem?

Figyelt kérdés
Egeszségugyi kozépi.-ba szeretnék jelenkezni, vagy inkább gimnázium?
2015. júl. 20. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ILYEN helyesírással semmi esélyed. Ugyanis ha valaki ENNYIRE igénytelen, az nem alkalmas ilyen pályára.


De a pszichológiához egy igen jó, lehetöleg gimnáziumi érettségi alapkövetelmény.

2015. júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A metrón ulok. elnézést kérek, hogy ekkora zajban és remegô talajzattal nem tudok tokéletesen megfogalmazott kérdést kiírni egy telefonon....
2015. júl. 20. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Autokorrekt már minden telefonban működik.


*Ahhoz

*tanulhassak

*szükségem (ezt lehet, hogy ékezet elírás)


Vagy előtt nincs vessző.

Középiskolába, ez a középi.-ba nem is tudom mi akar lenni.


felvi.hu

2015. júl. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy beleszólok, de akik még egyetemre járnak és le is diplomáztak, nem feltétlenül tudnak helyesen írni, van is néhány ilyen ismerősöm. De amúgy persze fontos (lenne) a helyesírás!

A pszichológiára 1 emelt és 1 közép szintű érettségit néznek, biosz, töri, matek, magyar, és valamilyen nyelv (leginkább az angol, de elfogadják az orosz és francia nyelvet is ahogy néztem a felvi-n)

2015. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biológia, torténelem, kémia és fizika versenyekre renszeresen járok (nem is olyan rossz eredményekkel). A matekot valahogy még megértem, a magyarral sincs túlnagy probléma, de a nyelvekkel bajban vagyok... UTOLSÓ KOSZONOM! :-)
2015. júl. 21. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!