Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha felvettek főiskolára,...

Ha felvettek főiskolára, megoldható, hogy egy évet késleltetem és a következő évben megyek továbbtanulni?

Figyelt kérdés
Vagy jövőre újra kell jelentkezni?

2015. júl. 23. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nem lehet. Ha ezt előre tudtad, minek jelentkeztél?
2015. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Beiratkozás után passziváltathatod a félévedet, és majd a következőt is. Olvasd el a tanulmányi- és vizsgaszabályzatot, milyen megkötöttségek vannak aktív/passzív félévekre vonatkozóan.
2015. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez főiskolától függ.

Sok van, ahol rögtön 1. félévben még nem lehet passziváltatni.

2015. júl. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első: Egy ismerős járt így, hogy kellett egy évet szalasztania, majd miután akart volna még egyet, azt már nem tehette.( tavaly érettségiztem, idén elkezdtem egy 2 éves szakot, amit be akarok fejezni. időközben emeltek a követelményen, és emelt szintű testnevelés kell a szakra, amit idén megcsináltam, hogy ne jövőre háruljon rám. valamint ha idén felvesznek, le van tudva a dolog, és jövőre biztos helyem lesz, ponthatártól független.)

Többiek: Igen, minél hamarabb felhívom őket, vagy elmegyek személyesen. De előtte megtudakoltam itt, :)

Abban az esetben, ha nem lehet passzíválni, mi a teendő? Köszönöm a válaszokat!

btw, SZTE Juhász Gyula Pedagógusképző Kar - testnevelő edző

2015. júl. 23. 22:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lehet passziváltatni, akkor vagy bejársz, vagy nem iratkozol be, és jelentkezel jövőre is.
2015. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
kérhetsz egyéni tanrendet akkor kötetlenebbűl kell csak bejárni az órákra, vagy átkéred magad levelezőre amint lehet
2015. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


6.2 paragrafustól van erről szó.

2015. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2015. júl. 24. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!