Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ismétlő érettségi biológiából...

Ismétlő érettségi biológiából és kémiából?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Létrehoztam facebook-on egy csoportot, hogy segítsünk egymásnak az érettségire való felkészülésben akár különböző segédanyagok feltöltésével, akár bármilyen elmélettel vagy számolási feladattal kapcsolatban felmerülő kérdés megválaszolásával.

Aki szeretne csatlakozni, küldje el nekem privát üziben a nevét/facebook profilja linkjét és felveszem.



2015. júl. 25. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Engem nem érint a téma , mert már egyetemista vagyok. Viszont az ötlet nagyon jó , így nagyon sokat segíthettek egymásnak. Ha sikerül kivitelezni , jelentősen megkönnyíti majd a felkészülést. Hajrá! :)
2015. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!