Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik a jobb a...

Icecream17 kérdése:

Szerintetek melyik a jobb a hasznosabb ha nulladikkal kezdem a gimit vagy csak simán angol szakra mennék?

Figyelt kérdés

Az alapfokú szinten vagyok.

Saját tapasztalatok?


2015. aug. 4. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Én anno száz éve nulladikba jártam, és nagyon megbántam. Nem az angol tanulás miatt, hanem mert 12. osztályban az összes osztály elballagott, csak mi nem. Az utolsó év már csak kínszenvedés.
2015. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sima szak
2015. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én jártam nulladikba, csak amiatt voltam kevésbé elragadtatva hogy utána viszont már nem volt emelt óraszámú nyelvóránk, de lett két nyelvvizsgám, ami 4 éves képzés alatt nehezebben ment volna, és kellett az a plusz egy év ahhoz hogy most azon az egyetemen legyek amelyiken úgy érzem lennem kell. mindenki évfolyamtársunk elballagott igen, de utólag belegondolva jó volt még maradni
2015. aug. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!