Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az Érettségit ellehet végezni...

Az Érettségit ellehet végezni 70 IQ -val?

Figyelt kérdés

Szakmunkás bizonyítványom van osztály első lettem, 2005-ben műtétek miatt kiestek nagyjából az általános iskolás éveim , nagy nehezen behoztam. Szereztem szakmát , most tovább léptem Középiskolába az első évem sikeresen megszereztem a második év mennyire lesz húzós ?


( 3 éves képzés )


2015. aug. 22. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Az érettségi nem IQ-teszt. Még jó, különben én sem jutottam volna el az egyetemre.
2015. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy 70-es az IQ-d? Az értelmi fogyatékos. Te nem vagy az.
2015. aug. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az IQ túl van értékelve. Kb. azt mutatja meg, hogy kinek milyen gyors az észjárása, milyen gyorsan fog fel dolgokat. De, ha valaki lusta, nem tanul, akkor 100 fölötti IQ-val is megbukhat, míg egy szorgalmas ember jó jegyeket szerezhet alacsonyabb IQ-val is.
2015. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
70-es IQ-val biztos nem. Ott már könnyű mentális retardációról van szó. 80-nál is komoly problémák vannak, már az általánosban is. Biztos, hogy magasabb iq-val rendelkezel.
2015. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is 70 iquma van,simán elvégeztem az általánost a gimit is ,le ia érettségiztem.

A 70iqut szakember mérte sajna,ugy hogy lehet hogy igaz.

Nekem igazábol anyi bajom volt vele hogy 12 éves koromig egyáltalán nem tudtam olvasni.

Igazábol ha akarnák egyetemre is mehetem volna,felvetek volna,de belegondolva úgy se tudtam volna vele mit kezdeni.

Leszázalékoltak mert nem nagyon tudok normális munkát végezni,jobban mondva tudok csak mindig az átlag ember alatt szoval sose fogom tudni olyan jol elátni a feladatot mit egy átlag.

Most kett dolgot teszek tovább küzdök vagy elfogadom.

Elfogatam hogy nem lesz családom,és sose lesz pasim ez van.

Viszont érettségid etől még lehet sőt.

Ennél kevesebb iquval is érettségiztem már le ,csak a kérdés hogy utána mit kezdesz az érettségivel?

Akár egyetemre is mehetsz,és küzhetsz,de ha egy átlag embernek nehez a munka válalás diplomával vagy érettségivel akkor mi mit mondjunk.

2020. nov. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

#4

Én 70iquval tetem le négyesre

2020. nov. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy 70 legyen az IQ-tok. Az értelmi fogyatékos! Ti nem vagytok azok!
2020. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Sajnos szakember mondta,hid el en is örülnék ha nem így lenne.

Mert így nem tudom tejesiteni az álmomat.

Ha átlagos iqum lenne akkor simán meg tudnám csinálni kelő tanulásal,ezt gyogypedagogus mondta.

Majd meglásuk ha sikerül egyedül munkát végeztem meg elvégeznem a sulit akkor a gyogypedagogus tévedet,de ha nem megy akkor sajnos tényleg igaza lehet.

2020. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Már ennyi szövegből, amit ide teljesen értelmesen leírtál, látszik, hogy nem vagy az!
2020. nov. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Te vagy az első aki azt mondja ,értelmesen írok,itt gyakorin.

2020. nov. 17. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!