Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Duális képzés már az első...

Duális képzés már az első évtől van? Ha nem jelentkeztem, ugye a második évtől is lehet?

Figyelt kérdés
Szeptembertől fogok a BGF pénzugy és számvitel karára járni.Mindenképpen szeretnék duális képzésben részt venni, de én azt hittem, hogy az első évtől még nem lehet, és ez így pontosan leírva sehol sincs..legalábbis én nem találtam erről információt.Aki jártas ebben, tudna segíteni?Köszönöm a segitséget!

#BGF #duális képzés #első év a főiskolán
2015. aug. 23. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet szerintem.
2015. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elméletben nem lehet, gyakorlatban van rá lehetőség. Ha valaki visszamondja időközben a duális képzést, és erről te tudomást szerzel, akkor írhatsz a vállalatnak. Vagy egyszerűen írsz az általad kiszemelt vállalatnak, aki kapcsolatban áll a BGF - PSZK duális képzésében, hogy értesítsenek, ha felszabadul egy hely.
2015. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, az első mondat furára sikeredett :D

Szóval elméletben van rá lehetőséged, de gyakorlatban nem igazán, mert ugye ezeket a helyeket már betöltötték.

2015. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!