Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 12 éves vayok, most megyek 6....

12 éves vayok, most megyek 6. -ba. Komoly elképzeléseim vanak a jövőt illetően, mármint a régészet érdekel?

Figyelt kérdés
Majd mennék egy 6 osztályos gimibe, aztán egy 8 osztályosba és valami magasfokú felsőoktatásba ebben a témában. Ez ugye utazós meló, de ha majd egyszer családot alaptok anár leszek? Ez itt a baki. Valaki csinált már ilyet? Egyébként még a belsőépítészeten gondolkodom, azért is, mert én lány létemre az autókat is szeretem, és most nagyon megtetszett a Maserati.. Melyik munka keres jobban?

2015. aug. 26. 13:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek: a régészettel nem lehet jól keresni. Vagyis igen, ha találsz is valamit, jó kapcsolataid vannak, és fel tudod törni magad a legjobbak közé. Ugyanis anélkül ez nem fog működni.
2015. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hatosztályos után/közben miért mennél át 8 osztályosba? Itt valamelyik felesleges szerintem. Ha jól akarsz keresni, akkor (belső)építészet. De szerintem ez még bőven fog változni, főleg, ha elkezdesz fizikát tanulni.
2015. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

NAgyon tájékozatlan vagy, de hát istenem, 12 éves...

Hat osztályos gimibe hetediktől mehetsz, nyolc osztályosba negyediktől. Mégis hogyan gondolod egymás után?

Magasfokú felsőoktatás?


Nem akarlak bántani, de kb száz különböző elképzelésed lesz még.

2015. aug. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom, nem magyaráztam el pontosan. Találtunk egy nagyon jó 8 osztályost. Most magántanuló vagyok, de nem akarok 8.-ig az maradni. 6 osztályos helyett pedig nem akarok egy összeszokott közösségbe menni. Tehát a 6 osztályost nem járnám végig.
2015. aug. 26. 15:50
 5/15 A kérdező kommentje:
A tantárgyakkal nincs problémám. fizika, matematika, történelem, stb. -ezeket szeretem.
2015. aug. 26. 15:53
 6/15 anonim ***** válasza:
Van régész ismerősöm annó azt mondta, hogy nem lehet belőle fényesen megélni. Nem fáraókat kapirgálnak a piramisoknál! :D
2015. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én ezt még mindig nem értem. Az oké, hogy magántanuló vagy, és hatosztályosba mennél. De hogy jön ide a nyolcosztályos, meg mikor mennél át? Mondjuk szerintem felesleges keverni, ha egyszer elkezded a hatosztályost, megéri ott végigcsinálni.
2015. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat. Tehát, az utóbbi válaszolónak válaszul: Magántanuló vagyok, de nem akarok 1 évnél tovább az maradni, csak ideiglenesen, hogy ne kelljen egy olyan 6. oztályba beilleszkednem ahol már mindenki összeszokott. Ezért megyek 6 osztályosba. Már találtunk egy nagyon jó 8 osztályost BPesten, oda fogunk költözni a nővérem tanulása miatt is.
2015. aug. 26. 18:39
 9/15 anonim ***** válasza:
De a hat és a nyolcosztályos giminek köze nincs egymáshoz. Ugyanúgy egy összeszokott közösségbe fogsz érkezni, ha nyolcosztályosba mész, mintha általános hatodikba mennél. Hatosztályos gimi pedig 7-12-ig van, nem 6-12-ig.
2015. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A szüleid kicsit helyre tehetnék a fejedben a dolgokat, mert ez így katyvasz.

Ha most leszel hatodikas, akkor miért kellene összeszokott társaságba beilleszkedned? Januárban felvételizel, felvesznek, és a hetediket velük együtt kezded.

Nyolcosztályos gimisek már ötödiktől együtt vannak, ott eleve több év után kellene beilleszkedni, ha arra váltanál.

2015. aug. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!