Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha már van egy anglisztika...

Ha már van egy anglisztika mesterszakos bölcsész diplomám, szerintetek mit érdemes mellé második diplomának elvégezni?

Figyelt kérdés
Nagy szeretnék egy második diplomával is megpróbálkozni. (tanár kilőve!)
2015. aug. 28. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
CNC marós tanfolyamot, hogy érts is valamihez.
2015. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fordító,tolmács mesterképzés
2015. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. válaszoló majd ha te is felmutatsz egy diplomát, utána szólogass be. Egyébként láss csodát, anglisztika diplomával is elhelyezkedtem.
2015. aug. 29. 01:45
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem azt érdemes csinálni ami érdekel. Ha valami érdekel az angolon kívül (gondolom igen) akkor azt válaszd. Nem jó valamit csak azért csinálni mert "érdemes". Én is próbálkoztam ezzel (találni valamit ami úgymond "biztos"), de csak sok stressz lett a vége, úgy maradok annál ami érdekel, akkor is ha azt mondják: büfészak. Amúgy megkérdezhetem, hogy te meg tudsz élni ezzel a diplomával? Mert én is pont ezt fogom tanulni és nagyon félek. :(
2015. aug. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én el tudtam vele helyezkedni. Az anglisztikával több lehetőséged van az elhelyezkedésre pl.: elmehetsz tanárnak, ha választasz hozzá másik tárgyat - ha a tanári pálya érdekel inkább magántanárnak menj - multicégek is tárt karokkal várnak, pláne ha van a diplomádhoz másik nyelvvizsga is (én pl. az angol mellé orosz és német nyelvvizgát is szereztem, most csinálom a spanyolt:) ). Kitartást, és sok sikert! Remek szakot választottal :)
2015. aug. 31. 11:09
 6/7 A kérdező kommentje:
egyébként a kommunikáció és médiatudomány, a nemzetközi tanulmányok és a szabad bölcsészet, na ezek a büfészakok
2015. aug. 31. 11:19
 7/7 Saavedro ***** válasza:
0%
A KomMédia a szabad bölcsészeten BELÜL van...
2015. aug. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!