Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tovább? Diploma után...

Kiss Erna kérdése:

Hogyan tovább? Diploma után szeretnék továbbtanulni, de mit? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Idén fogok végezni óvodapedagógus szakon, de még szeretnék elvégezni valamit (akár főiskola, akár OKJ). Ami mindig is nagyon érdekelt és szerettem az az angol nyelv. Sajnos itt az óvodapedagógus szakon nem volt lehetőség alkalmazni. Ha angol tanár szeretnék lenni, ahhoz mit kell elvégeznem? Kötelező az anglisztika? Muszáj az angol mellé egy másik szakot választanom? Angolból van emelt szintű érettségim. Ami még érdekel, az az, hogy milyen okj-s képzések vannak, ahol esetleg tudnám alkalmazni, ahol szükség van az angol nyelvre? Olyan érdekelne, amivel persze el is lehet helyezkedni. Én már nagyon sokat próbáltam keresgélni az interneten, de tanácstalan vagyok. Köszönöm szépen a segítséget előre is!

2015. szept. 4. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Tanításhoz tanári diploma kell. Inkább végezz egy csecsemő vagy gyermekápolót és irány dolgozni külföldre,mint bébisintér!


29/N

2015. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogyha félreérthető voltam, de úgy gondoltam, hogyha angoltanári diplomát szeretnék szerezni, akkor az hogyan történik? 3 év anglisztika és rá 2 év tanári képzés? Nem szeretnék külföldre menni, különben is úgy gondolom, hogyha babysitterkedni szeretnék (nem feltétlenül), akkor felesleges elvégeznem csecsemőgondozóit, mert az óvodapedagógusi diploma elég hozzá.
2015. szept. 4. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanári szakokon most már mindenkinek az osztatlan képzéseket ajánlják. A master talán jövőre indul utoljára.
2015. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!