Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elbizonytalanodtam, tudnátok...

Elbizonytalanodtam, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Beleestem abba a hibába, hogy túl korán döntöttem el, hogy orvos akarok lenni. Csak a biológiára és a kémiára készültem, utóbbit mára teljesen meggyűlöltem, de a biológiát sem szeretem már úgy, mint régen. A többi tárggyal alig foglalkoztam.

Mostanra rájöttem, hogy nem hiszem, hogy bírnám én az orvosi egyetemet. Végérvényesen elszúrtam ezt az évemet? Most leszek végzős és úgy érzem késő már nagyon variálni, főleg úgy, hogy nem is tudom mivel akarok foglalkozni.


Az orvosi egyetem kitörési lehetőség is lett volna, jó indok, hogy ne találkozzak a családommal, "mert sokat kell tanulni", de mindegy... Tényleg nem tudom, hogy ez, most csak egy "hisztis" elbizonytalanodás, vagy tényleg nem nekem való.



2015. szept. 7. 20:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Természetesen több lehetőség is van, persze annak a függvényében, hogy miből akarsz érettségizni; biosz-kémia érettségivel egy rakat helyre el lehet menni egyetemre, akár még földrajz szakra is (az első 1-2 félév ilyen alapozásszerű, szóval nem kell megijedni, hogyha 0 tudással mész oda, csak a pontod legyen meg). Ha meg nem egyetem, akkor OKJ.
2015. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!