Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire figyelik Magyarország...

Mennyire figyelik Magyarországon a Cisco CCNA képzéseket? Mennyi az esélye, hogy el tudok vele helyezkedni?

Figyelt kérdés
Érettségi után egy rendszergazda tanfolyamot választottam ami mellett már elvégeztem egy IT essentials vizsgát(amiről már van papírom) és most belekezdtem egy CCNA Routing and Switching vizsgába.Sok embertől hallom hogy a rendszergazda szart se ér, töröld ki vele és hasonló beszólásokat. Külföldön tudom hogy sokat érnek ezek a ciscos képzések de én itthon szeretnék vele elhelyezkedni van rá esély hogy sikerül?

2015. szept. 11. 01:03
 1/1 anonim válasza:
Ha érted a lényegét és beszélsz németül és/vagy angolul akkor itthon is el tudsz vele. De ez csak oklevelet ad ha jól sejtem nem Cert-et.
2015. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!