Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek ha nagy leszek?...

Mi legyek ha nagy leszek? Minek tanuljak?

Figyelt kérdés

15/f vagyok. Angliában járok suliba és itt is élek. De nem azt jelenti hogy sokáig akarok még itt maradni.. Szóval, érettségi előtt vagyok és jövőre mennék szakmára. Csak nem tudom mi legyek ami jól fizet, és nem az összes szabad időm veszi el. Régen szakács szerettem volna lenni. Vagy talán még most is az.. Nem tudom. Mindig irigykedve nézem az irodás embereket, elvannak, csak papirokat irogatnak, kocsikázgatnak ide-oda, stb. És nem szeretnék bezárni lenni a konyhába. Szeretnék olyan lenni akinek a munkája nem unalmas. Csak semmi ötletem sincs. Lehet maradnák itt Angliába ha jó szakmám lenne és el tudnák helyezkedni. Szerintetek? Segítsetek. Minden féle érdekel.

( sokan mondták, hogy "túl jó tanuló vagyok, hogy szakács legyek." Vagy túl "okos" és hasonlók. Ha ,már Angliában élek (pár éve) akkor nehogy már egy konyhatündér legyek.. Ezért ábrándultam ki belőle.) esetleg étterem nyitás, vagy vendéglátói szakma is érdekel. Csak nem nagyon tudom, hogy mi, hogyan működik ebben az országban. Kérlek segítsetek! :)



2015. szept. 24. 16:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most megtudtam pár dolgot :) Mindenkinek ment egy zöld pacsi.
2015. szept. 26. 11:29
 12/16 Bob the builder ***** válasza:
Az én főnököm keres olyan évi 30 e fontot. Az ő főnöke olyan évi 50 e körül.
2015. szept. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
És hogy lehetek ilyen főnök?? :D
2015. szept. 27. 16:28
 14/16 anonim ***** válasza:
en csak sima beosztott mernok vagyok Nemetorszagban, de havi 6000 eurot keresek nettoban. Az mai arakon 4400GBP. azaz heti 1100 font tisztan...
2015. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Wow! Most lehet, hogy hülyének fogok tűnni, de mi az a mérnök? Itt több féle van ügye? Pl, villamos mérnök, földmérnök? Magyarán tervező, tervrajz készítő? Jól tudom? Egyébként ehez milyen tehetség kell? Végzettség, rajz tudás és valami ötlet? Amiket felsoroltam, voltak olyan ismerőseim akik azzal folhlalkoznak. De akkor sem tudtam pontosan, hogy mit is jelenthet.


Nem tudom hogy ez is ide tartozhat, de építész szívesen lennék :) Olyan sok ötletem lenne házak, épületek építéséhez, megtervezéséhez.

2015. szept. 28. 21:17
 16/16 anonim válasza:
Engem peldaul a pchihologia erdekel ha egyet kene mondanom:)
2016. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!