Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a sulikról?

Figyelt kérdés

Budai Középsuli, Gundel Károly Szakk., Budaörsi Szent Benedek, SZISZKI, BMÁKI.

Nemsokára felvételizek, és nem tudom eldönteni, hogy melyik iskola jobb meg hogy sokaknak mi a véleménye és hogy melyiket ajánlaná egy 3-3,5-ös tanulónak.:/ Előre is köszönöm a segítséget!



2015. szept. 24. 22:29
 1/2 nagytimea02 válasza:
En a budaiba járok es imádom:) nagyon jo suli sztem,jok a tanárok is:) az osztalykozosseg nagyon jo.amugy kettannyelvus vagyok:)
2015. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én Sziszkibe szeretnék menni, nagyon jó suli:) csak oda kell valamennyire a 4-es átlag. szerintem menj a Budaiba, oda biztos fölvesznek:) vagy esetleg még, az Érdi Gárdonyit tudom neked ajánlani, ha szereted az angolt vagy az informatikát:) azt írják 4-es átlag kell. de szerintem bekerülsz itt, hármassal is. (ismerem a sulit, oda járok)
2015. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!