Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan döntsem el hogy mi...

Hogyan döntsem el hogy mi akarod lenni, hol tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

11. osztályos lány vagyok, nem tudom sőt fogalmam sincs mit akarok csinálni majd a jövőben, hol akarok tovább tanulni...

Nagyon rossz érzés hogy körülöttem szinte mindenki tudja mi akar lenni, vannak terveik meg minden, meg anya is folyton azzal idegesít hogy nekem erre a főiskolára kell mennem mert ő is oda járt és az nagyon jó, meg ilyenek...

Én nekem elképzelésem sincs mit akarok, és rosszul érint mikor ezeket úgy hallgatom szinte napi szinten..

Hogyan tudnék dönteni? Vagy tudna valaki segíteni?



2015. okt. 3. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Milyen elképzelésed van a jövőről?

Hol és hogyan, milyen körülmények között akarsz majd élni?

Milyen a személyiséged, mekkora a tűréshatárod?

Hogy jössz ki idegen emberekkel?

Csapatban vagy inkább egyedül vagy produktívabb?

Miből vagy jó, mik az erősségeid?

Melyik tantárgyakból vagy jó, melyikből átlag és mi az ami egyáltalán nem megy?

Mit élvezet tanulni számodra?

Mit csinálsz a szabadidődben?


Szerintem ezeket érdemes végiggondolni. Nagyon sok érdekes dolog van a világon:)

2015. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Itt vannak pályaválasztási tesztek, csak be kell jelentkezni hozzá: [link]
2015. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!