Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek tovább tanulni?

Hova menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés
7.-es vagyok és mostanában egyre töbször gondolok arra hogy hova menjek az álltalános után. Már kiskorom óta mindenem az állatok. El nem tudom képzelni hogy nagykoromban ne velük foglalkozzak. 4-5 ös tanuló vagyok de már gondoltam az állatorvosi egyetemre de félek hogy oda majd nem vennének fel és nagyon tanácstalan vagyok pedig már illene nekem gondolkozni rajta. Szóval ezért fordultam hozzátok remélem tudtok segíteni tapasztalatok is érdekelnek.

#Tanulás;iskola;állatok;jövő
2015. okt. 15. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Biosz, kémiával hogy állsz? Vagy esetleg a fizika? Menj biosz-kémia tagozatos középiskolai osztályba, emelt érettségizel belőlük és ha kitartó vagy akkor felvesznek! Sok sikert!
2015. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!