Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elsőéves jogászok! Ti mit...

Elsőéves jogászok! Ti mit szólnátok hogyha lenne egy évfolyamtársatok, aki 23 évesen lenne első éves, nappalis hallgató? Nagyon kinéznétek?

Figyelt kérdés

Eléggé félek, hogy 23 évesen mire oda kerülnék hogy tudnék menni ELTE jogi karára, addigra öreg leszek a 18-19 évesekhez. Most 21 éves vagyok. Természetesen ennyi idősen diákmunka mellett csinálnám az egyetemet. Csak 23 éves koromra lesz meg egy alap diplomám, amit most kezdtem, gazd.menen és utána tudnék menni másra is ami érdekel.

Előre is kösz a válaszokat!!!



2015. okt. 20. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt 28 éves is,felsőoktatásban ez nem számít,ez nem középsuli vagy óvoda. Itt lexarják.
2015. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem senki sem kéri el a személyidet, hogy igazold a korodat :D

Mikor én voltam nappalis (nem jogi karon) a zömében 18-20 éves hallgatók között volt egy 50 körüli német (állampolgár és anyanyelvű) "diáklány" és egy 44 éves is (aki akkor már 3 gyermekes anyuka volt, az egyik gyereke már szintén egyetemista volt akkoriban, másodévben várta a 4. babáját) Egyiket se nézte ki senki sem, sőt az utóbbi volt az egyik legnépszerűbb csaj az évfolyamon. Nem születési dátum, hanem emberség, hozzáállás kérdése, hogy hogyan viszonyulnak hozzád a csoporttársaid, és ez egyedül rajtad múlik.

2015. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm 45 évesen kezdte. Senki nem nézte ki. Senkit nem érdekel, ráadásul te ránézésre nem is fogsz többnek tűnni.
2015. okt. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondja meg rólad ránézésre, hogy 23 éves vagy? :D Meg amúgy is. Az egyetemen ez pont nem érdekel senkit.
2015. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én jövőre kezdek, most 20 vagyok, szóval semmi baj. : )
2015. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mérnökinfón vagyok, és az egyik csoportban két 40-50 körüli férfivel vagyok.. sosem késő tanulni. Amúgy szerintem aki nem ismer téged, azt se fogja tudni, hogy nem 18-20 közötti vagy, a többséget meg nem is érdekli egyáltalán a korod :)
2015. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
öreg :DDDD
2015. nov. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Félreértések elkerülése végett, nem, nem leszel hozzájuk öreg.
2015. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ilyen hozzáállással inkább nem menj jogi egyetemre. „Kinéznétek” — komolyan, mintha általános iskola 8. osztályáról lenne szó. Senkit nem fog érdekelni a korod. Senkit.

Oké, persze vannak extrém kivételek: 30 felett már lehet, hogy egy-két ember felkapja a fejét, 50-60felett pedig meg is beszélik az emberek, de nem példa nélkül álló.

2015. nov. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy volt csoporttársam 29 évesen kezdte a Progmatot. Legjobb arc volt a csoportban.
2015. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!