Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elsőéves jogászok! Ti mit...

Elsőéves jogászok! Ti mit szólnátok hogyha lenne egy évfolyamtársatok, aki 23 évesen lenne első éves, nappalis hallgató? Nagyon kinéznétek?

Figyelt kérdés

Eléggé félek, hogy 23 évesen mire oda kerülnék hogy tudnék menni ELTE jogi karára, addigra öreg leszek a 18-19 évesekhez. Most 21 éves vagyok. Természetesen ennyi idősen diákmunka mellett csinálnám az egyetemet. Csak 23 éves koromra lesz meg egy alap diplomám, amit most kezdtem, gazd.menen és utána tudnék menni másra is ami érdekel.

Előre is kösz a válaszokat!!!



2015. okt. 20. 11:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!


Igazából én is így gondolom, a mostani egyetemen se érdekel pl. engem se hogy ki hány éves, pedig vannak nálam jóval idősebb csoporttársaim is.

Csak azt vettem észre, hogy az emberek általában lenézik/kinézik azt, aki nem 18 évesen kezdte el az egyetemet és fejezte be 23 évesen. Sajnos ez a tapasztalatom :( Csak ezért kérdeztem, hogy másoknak is hasonló-e a véleménye, vagy tényleg lényegtelen ez a dolog mások szerint :)

2015. nov. 11. 10:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!