Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki leírná hogyan is van...

Valaki leírná hogyan is van ez a rendőr dolog?

Figyelt kérdés
Szóval ha 8. -os vagyok ès rendőr szeretnèk lenni,de nem sima,hanem majd tisztire szeretnèk menni akkor mi kell hozzá? Milyen jegy? Kell hozzá jo tesi? Ez hány èvbe kerülne nekem? Kell majd hozzá nyelv vizsga?
2015. okt. 23. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
A Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi Karán tanulhatsz érettségi után rendőrtisztnek. A felvételi része fizikai-kondicionális felmérés, így a jó kondi és tesi kell hozzá, igen. A diploma megszerzéséhez kell államilag elismert komplex középfokú nyelvvizsga. A felvételi a különöböző szakirányokon idén 3-400 pont között szórt. Ez jó (4-5-ös, legalább egy emelt érettségivel) eredményeket sejtet. Maga a képzés 3-4 év lehet, mivel alapszakról van szó.
2015. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!