Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A kémia-matek párosítással...

Kata0403 kérdése:

A kémia-matek párosítással hova lehet továbbtanulni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 30. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
mérnöki szakokra
2015. okt. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyészmérnök nagyon adja magát.
2015. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem a vegyészmérnöki lenne a legjobb választás.🤓(BME,Műegyetem )
2015. nov. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-vegyész mérnök (tudom írták már, ne csak a BME-t nézd meg, hanem szerintem az ELTE vegyészképzését is)

-ELTE kémia (kevesebb matek)

-gyógyszerész -> én ezt ajánlanám neked személy szerint, ebben van a legtöbb potenciál, a legtöbb pénz, és hiányunk is van belőle

-kémia- matek tanár - nagyon sok jó tanárra lenne szükségünk. Most nem keresnek valami jól, de ez egészen biztosan változni fog. Nagyon keresik őket. Az ne tartson vissza, hogy még nem foglalkoztál gyerekekkel, a főiskolán/ egyetemen megtanítják.



Remélem hasznos volt a válaszom, és sok sikert kívánok a továbbtanuláshoz.

2015. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagy részét már leírták. Élelmiszer-mérnöki is szóba jöhet, vagy akár kertészmérnöki is. Én utóbbin tanulok, és habár a BSC-hez nem kell nagyfokú matek és kémia tudás (bár mindenképp hasznos, ha jó vagy benne), az MSC szakoknál már nagyobb szükség lehet rá. Genetikai kutatásoknál, növényvédőszereknél kimondottan fontos a kémia.
2015. nov. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!