Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tanuljak amit későbbi...

Mit tanuljak amit későbbi terveimhez hasznosíthatok is?

Figyelt kérdés
Eljött az idő, hogy a felsőoktatásban találjam meg a helyem. Szeretnék diplomát szerezni, azonban nem vagyok tájékozott, sajnos nincs akitől tanácsot tudnék kérni. Többségében azt figyeltem meg, hogy a tapasztaltabbak azt mondják kövessem az álmaim mert ha olyat tanulok amit szeretek akkor nem hibázhatok nagyot. Több tervem is van, sajnos a főiskolák karainak leírásába mostanra úgy belekavarodtam, hogy gondoltam hozzátok forduloj segítségért. Az én álmom egy kis magánvállalkozás, vendéglátásban, de külföldön. Szeretném megkérdezni van-e olyan terület ami erre a magán vállalkozói-vállalkozói életre készít fel, ha odakerülök a saját tudásomra is támaszkodhassak. Esetleg valami gazdálkodási karra vagy vendéglátásira kéne a figyelmemet irányítanom? A nyelveket nagyon szeretem ezeken a szakokon van lehetőség teljesen új kezdő szinten nyelveket felvenni vagy azt majd magán úton suli mellett tanuljam? Tapasztalat és minden egyéb jó tanácsot is szívesen fogadnek!

2015. nov. 2. 18:12
 1/1 anonim válasza:
Én egy vendéglátói karrt ajánlanék és a nyelveket,úgy tanuld,ahogy neked a legkönnyebb,tehát vedd figyelembe,hogy hol tanulsz szívesebben (a főiskolán vagy otthon vagy esetleg valahol máshol).
2015. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!