Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok forgatókönyv...

Ajánlanátok forgatókönyv írásról szóló könyveket amelyek érnek is valamit és hasznosíthatók egy kezdő számára? Valamint érdekelne az operatőri szakma, tudnátok mesélni róla?

Figyelt kérdés
Szeretnék megismerkedni a forgatókönyvírás világával hobbi szinten, van egy két jó ötletem is. Korábban novella és regény írással próbálkoztam, de vizuális típus vagyok és mindig úgy képzelek el egy adott jelenetet mint egy film képkockái. Szerintetek maradjak az irodalomnál vagy térjek át a filmek világára? Létezik forgatókönyv író tanfolyam? Ami azonban kicsit komolyabban érdekelne az operatőri munka. Ha operatőr szeretnék lenni akkor milyen képzést kell elvégeznem, egyetemi szinten is van ilyen képzés? Aki esetleg benne van már ebben tudna mesélni? Mik az operatőr feladatai, érdekes szakma-e meg ilyesmi?

2013. aug. 31. 17:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!