Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia és kémia iránt...

Biológia és kémia iránt érdeklődöm, de egy töri-magyar osztályban vagyok. Mit csináljak, hogy emelt szinten tudjak érettségizni mindkét tárgyból?

Figyelt kérdés
10-es vagyok, kitűnő, 5-ös vagyok mindkét tárgyból de nem emelt szinten tanulom őket. Jövőre lehet majd faktot (emelt órát) választani. Addig hogyan képezhetném magam?

2015. nov. 2. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem annyit tegyél meg, hogy utánajársz a neten, milyen könyveket ajánlanak a felkészüléshez. Egyébként úgy tudom, hogy a mozaikosak is jók.

Ha elég szorgalmas vagy, és belefér az idődbe, akkor kijegyzetelheted a könyveket, előre áttanulmányozhatod őket. Javaslom, hogy bioszból a genetikára több időt szánj, mert nehéz. Ezen kívül szerintem elég, ha faktra jársz, aztán majd ott úgy is látod, hogy mit mennyire vesztek át, mik a gyengeségeid, és mire érdemes ráerősíteni.

Megkérdezhetem amúgy, hogy milyen szakra szeretnél majd menni? Orvosi?

2015. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Gyógyszerész szeretnék lenni!
2015. nov. 2. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!