Hol kéne tovább tanulnom?

Figyelt kérdés

11.-es vagyok, de fogalmam sincs, hogy hol kéne tovább tanulnom. Mindenképp humán irányra gondoltam, de azon belül nem tudom mire. Eddig 4,4 az átlagom, 6 nyelvvizsgám van. Esetleg ötletek?

16l


2015. nov. 14. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen nyelvszak. Én a helyedben fordító lennék.
2015. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Na, azért az érdekelne, hogy lesz valakinek 16 évesen 6 nyelvvizsgája, miből és milyen szinten?


És ha beszélsz 6 nyelven, akkor min gondolkozol? SZakfordító-tolmácsként lekeresed a csillagokat is, akármelyik országban.


Erősen kamuszaga van itt a dolgoknak...

2015. nov. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ha humán szakra szeretnél menni, szerintem az ügyvéd, jogász lenne neked ideális.
2015. nov. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2-es anyukám lengyel, apukám francia, én hollandiában születtem és éltem is 10 éves koromig. Ezért ezt a 3 nyelvet mondhatni anyanyelvi szinten beszélem. A németet 4 éve tanulom magán tanárnál, középfokúm van. A suliban angolul és olaszul tanulok, angolból felsőfokúm, olaszból középfokúm van.
2015. nov. 14. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Válassz egy nyelvszakot, és utána fordító-tolmács mesterképzés. Eléggé adott a dolog, mivel nagyon nagy előnyöd van a nyelvtudásoddal, használd ki.
2015. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!