Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit kéne tennem? (továbbtanulás)

Mit kéne tennem? (továbbtanulás)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Imádok kosarazni és arra gondoltam hogy jó lenne ebbe az irányba menni. Nincs az iskolánkban kosároktatás szóval csak néha van esélyem kosarazni tesi órán.168 centi körül vagyok 14 éves és lány. Érdeklődtünk hogy van-e lehetőség arra,hogy tudjak kosarazni egy akadémián. És először amikor felhívtuk ezt az akadémiát akkor azt mondták hogy mehetek nem kell felvételi meg semmi ilyesmi. Viszont ma is felhívtuk az akadémiát mivel nem kérdeztünk meg egy-két dolgot. És egy másik emberrel beszéltünk ő pedig azt mondta hogy nem ajánlja mert nem vagyok valami magas és már kifutottam az időből. Nagyon szomorú vagyok, teljesen kétségbe vagyok esve. Tényleg 14 évesen már kifutottam az időből és felesleges ezzel foglalkoznom?Mit kéne most tennem szerintetek ? :(

2015. nov. 21. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szerintem a legfontosabb hogy ne ess kétségbe !

Minenféleképpen konzultálj szakemberrel ha nagyon komolyan gondolod a dolgot . Esetleg ebben tud a tesi tanárod is segíteni . Informálódj több helyről is hogy mi a helyzet ... És egyébként ha középpályáról bedobo csont nélkül akkor baromira leszarják hogy milyen magas vagy :)

2015. nov. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mindig hárompontosokkal szoktam próbálkozni valamiért nem szeretek közelről bedobni. általában be is szoktak menni persze nyilván előfordul hogy kihagyom. Semmi önbizalmam nem maradt...anyukámék mindig mindenről leakarnak beszélni bár mit is mondok nekik az sose jó.Csak egy kis támogatás kéne tőlük de nem kapok.Olyan szinten vagyok kétségbeesve hogy egyáltalán nem tudok pozitívan hozzá állni semmihez.Mindig mindenben a legrosszabbat látom.Tényleg el vagyok késve 14 évesen?
2015. nov. 21. 21:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Az meg a másik hogy eddig teljesen komolyan gondoltam a dolgot de már nagyon bizonytalan vagyok ezek után.
2015. nov. 21. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!