Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova menjek? Mit csináljak?...

Hova menjek? Mit csináljak? Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

Most kezdtem tanító egyetemet, de annyira visszahúzódó vagyok, félénk, kiállni se mertem és gyerekeket sem akarok nevelni, nem is annyira szeretem őket. Otthagytam pár napja. A grafika az, ami érdekel, okj-ra azonban fizetősen vennének fel (pedig ez lenne az első, de véges a szám, köszönöm állam bácsi) és egy "alku" keretében apámmal - külön élünk tőle - fizetné, ha én vissza fizetném neki. Mit tegyek? Elkezdjem így? Várjak szeptemberig az új egyetemre? Dolgozzak addig? De mit? Diákom januárig van.. A grafika az, ami érdekel.. hova indulhatnék el.. ami ingyenes, vagy nem annyira sok pénz.


20L


2015. nov. 24. 09:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!