Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemi érettségi előkészítőr...

Egyetemi érettségi előkészítőre gáz beiratkozni 28 évesen?

Figyelt kérdés
Van már egy humán diplomám, és szeretnék egy műszakit, viszont anno nem érettségiztem fizikából.

2015. dec. 4. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Elsore biztos vicces lesz, ahogy az anyukak kiserik be melletted a gyerekuket - de szerintem ezen kivul nem lesz gaz, sot muszaki szak elott kifejezetten hasznos lesz.
2015. dec. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy nem tudom hogyan olsjam meg, ha nem ezt a csatornát választom.
2015. dec. 4. 01:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Online kurzusokkal is megprobalkozhatsz, edx-et, coursera-t ajanlom. Lehet hogy a memooc.hu-ra is tesznek majd fel magyarul fizika kurzust.
2015. dec. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2015. dec. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz.
2015. dec. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, nem is feltétlenen tűnik fel az embereknek a korkülönbség. Nekem 27 évesen gyakran elkérik a személyimet a boltban, amikor bort szeretnék venni.
2015. dec. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én amikor tavaly jártam emelt biosz előkészítőre akkor kb. 4-en voltak több, mint 40 évesek és volt egy nagymama korú, minket nem zavart, becsülendő, hogy ennyi idősen akar fejlődni. Szerintem nem gáz!
2015. dec. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekelnek? :D Én 22 vagyok , ha megborotválkozom 16-nak néznek :D
2015. dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Idősebbek is szoktak járni.
2015. dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!