Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az emelt történelem érettségi...

Az emelt történelem érettségi mennyire lehet nehéz, ha nem járok történelem fakultációra, viszont előkészítőre igen?

Figyelt kérdés

2013. szept. 2. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Sokat kell olvasgatni, tanulni, de lehetséges jól megcsinálni. Tapasztalatból mondom. Ráadásul én még ennek a kétosztatú rendszernek az elején érettségiztem, amikor az emberek nagy részének nem volt otthon internete, nekünk még nyomtatónk sem. Manapság már olyan sok anyaghoz lehet hozzáférni, rengeteg eszköz áll rendelkezésre, így okosabban fel is lehet készülni. Tudom, hogy nehéz elveszni a részletekben, főleg emelt szinten, de a felkészülés elsősorban idő és energia kérdése. Ráadásul ez nem olyan, mint egy nehéz matek feladat, amit magyarázat nélkül nehezen ért meg az ember. A törit el lehet olvasni. Nagyon sokan munka és család mellett teszik le a vizsgát, sikerrel. Szóval lehetséges...
2018. jan. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!