Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME mellett mennyi szabadidőtö...

BME mellett mennyi szabadidőtök van?

Figyelt kérdés
GTK leginkább, gondolok itt némi szórakozásra, szociális életre stb. Tudom, hogy baromi sokat kell tanulni, de azért mégis mire számítsak?

2015. dec. 4. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem abból, hogy egy válasz se érkezett eddig, már következtethetsz vmi-re. De viccen kívül, én nem GTK-s vagyok, és nekem la. is nagyon kevés van.
2015. dec. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért GTK nem olyan durva, hogy semmi szabadideje ne legyen az embernek.
2015. dec. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
GTKsokra szoktunk irigykedni, ugyhogy gondolom nekik kicsit tobb van mint nulla.
2015. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem GTK-s vagyok, de nekik elvileg tényleg több van...Egyébként attól függ, hogy hogy osztod be a dolgot. Ha rendesen készülsz a zh-kra és elsőre megvan minden, akkor végül is a végén azt fogod érezni, hogy időmilliomos vagy. Én például jövőhéten csak két zh-t írok, és utána póthéten már csak egy elővizsgám van, és akkor karácsonyig letudva... Más kérdés, hogy szociális élet szempontjából az garantált, hogy ilyenkorra nem szerveznek szórakozást, mert nincs kivel, mindenki tanul..:D Szerintem viszont ennek ellenére megéri esetleg már az első (nem pót) zh-k előtt is kihagyni egy-egy bulit,, ha tanulni kell, mert nagyobb szívás utána naponta két zh-t írni... Az első zh-kig viszont szerintem garantált, hogy olyan szórakozásban lehetsz benne, amilyenben akarsz, és akkor már ki is fog alakulni egy kör, akikkel majd ha megint elmúlik minden lehetsz. Viszont ne ess bele abba a hibába, hogy nem állsz le, amikor mást kellene csinálnod.
2015. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Túl sok!

De komolyra fordítva: Az első 4-5 hét még türhető, majd elkezd exponenciálisan csökkenni, és valahol a tárgyfelvételnél újrakezdődik.

2015. dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!