Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

A legjobb baratom egy lány akibe beleszerettem ugy kb 3 éve ezelött.Én mindent megteszek érte még a mai napig is,hűséges vagyok de én az ő szemében csak a legjobb barát vagyok.

Mindenki azt mondta,hogy az idő majd segiteni fog de nem nagyon segitett.Bevallom,hogy az utobbi idöben kezdtem jobban érezni magam valószinüleg azért mert lekötött 1-2 dolog.Tegnap megkért,hogy menjek el vele egy buliba és annak ellenére,hogy én nem akartam elmenni mégis elmentem.A buliban mindenkivel elvolt de nekem még anyit se tudott mondani,hogy szevasz te f***.

Érzem,hogy közel akarok kerülni hozzá de tudom hogy az csak több fájdalmat okozna.Mit csináljak? :'(

(Elnézést kérek a helyesirási hibákért,a rosz fogalmazásért de mentségemre szoljon,hogy levegötvenni is alig van kedvem nem.)



2015. nov. 7. 14:49
 1/2 anonim válasza:
Figyelj van. hogy a lányok barátként gondolnak egy srácra, de az még nem jelenti azt, hogy nincs remény. Küzeledj hozzá és semmi képen se hagyd egyedül ha szüksége van rád. Ha még se jön össze akkor legalább a barátságotokat ne veszitsétek el. Legyél vele sokszor bulizatok érezétek jól magatokat ha bizonytalan segits neki és sose hagyd cserben és majd szépen lassan alakul. Észre fogod venni ha más is fog csillani a szemében nem csak barátság. Utána meg már tudod, hogy jó helyen kapisgálsz türelmesnek kell lened. Amivel sokan elrontják ne tapadj rá. Akkor csak eltaszitod magatól. Csak legyél vele amikor csak lehet.
2015. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tapasztalat: ha mondott neked el ugy titkokat mint egx baratnak akk azt kovetoen egy evig nincs esely, mert a lanyok sokszor ha ilyenkor el hivod randizni ugy erzik mintha cserben hagytad vna oket
2015. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!