Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha annyira hülye vagyok hogy...

Ha annyira hülye vagyok hogy már kétszer is évet ismételtem, tudok e még jó tanuló lenni?

Figyelt kérdés
Rengeteget hiányoztam a suliban + nem is tanultam otthon, ha most minden órán ott vagyok és tanulok otthon nem maradok le, mégiscsak lehet esélyem? viszont nem értek semmit pl. matekból ez ugye azért van mivel eddig nem tanultam soha semmit és most csak úgy valaminek a közepébe vágok?

2015. dec. 13. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos nem vagy annyira hülye, csak mint írtad, rengeteget hiányoztál és nem tanultál. Ha ezeket megváltoztatod, akkor természetesen akár két osztályzatot is javíthatsz. Az ember ahogy "öregszik", benő a feje lágya. Matekból az új anyagra figyelj oda, ezek külön önmagukban megálló témakörök, az ismétléshez meg kérd osztálytársad vagy esetleg a tanár segítségét (ha van nálatok korrepetálás).
2015. dec. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindig van lehetőség változni. Nehéz, de csak elhatározás kérdése.
2015. dec. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!