Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek már késő emelt...

Szerintetek már késő emelt kémia illetve emelt biosz érettségire felkészülni?

Figyelt kérdés
Mondjuk bioszból az alapok lényegében megvannak. De kémiából csak nagyjából. Úgy tervezem, hogy a téli szünetet végigtanulom és megpróbálom behozni a lemaradásomat. Szerintetek, sikerülhet ha januártól minden nap kb. 1-2 órát tudok foglalkozni az egyes tárgyakkal? Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2015. dec. 18. 22:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem elég.

A középre simán elég lenne, de emeltre nem. Ha jó eredményeket akarsz persze.

Napi 1-2 órát növeld olyan 3-4-re, emellett tanár is kell.

2015. dec. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezen gondolkodok :D

De én hülye vagyok kémiából szóval tuti nem lenne elég.Legalábbis nekem.

Szóval inkább passzolom szerintem az orvosit még akkor is,ha segíteni akarok másoknak. Megpróbálkozom a pszichológiával. :)

2015. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Köszönöm szépen. :)

Második válaszoló: Nekem se annyira megy a kémia,próbálkozok. Inkább a bioszt szeretem.Nekem a számolások mennek nehezebben. :)

2015. dec. 18. 22:28
 4/14 anonim ***** válasza:

Pszichológiát nem szeretnél tanulni? :D

Vagy csak orvosi? :)

2015. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az orvosi érdekel. A pszichológia annyira nem, bár az is egy jó alternatíva. Ami még érdekel, az talán a vegyészmérnöki :)
2015. dec. 18. 23:35
 6/14 anonim ***** válasza:
Az egyetemi anyag elvileg sokkal több, mint az emelt érettségi, ha orvosira készülsz, ezért ha szorgalmasan készülsz, akkor mindent meg tudsz tanulni.
2015. dec. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Más biztos feleslegesen tölt éveket a készüléssel és jár magántanárhoz és még úgy sem biztos ,hogy sikerül.
2015. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hahahaha éppen ki akartam írni egy hasonló kérdést, úgy látom mindenki ezen izgul most... :D Nálam az a terv, hogy januártól napi 5 óra kémia - 5 óra biosz tanulást + előkészítő, aztán ha ez nem lesz elég... :( Kitartást kívánok mindenkinek és sok sikert!!
2015. dec. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Neked is sok sikert! :)
2015. dec. 20. 19:07
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tanács: töltsd le kémia és biológia érettségi részletes vizsga követelményeit az Oktatási Hivatal honlapjáról és a szerint készülj. Ebből világosan kiderül mik az elvárások.
2015. dec. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!