Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt kémia és biológia...

Emelt kémia és biológia érettségire mennyi idő alatt lehet felkészülni, úgy hogy elég jól sikerüljenek, mondjuk a nulláról?

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 23:17
 1/4 anonim válasza:

Hát ez egy érdekes kérdés, mikor érettségiznél?

Ha gondolod tudok ajánlani egy nagyon jó könyvet a biológiához és egy jó magántanárt is, ha Pesten laksz. :D

2015. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezekre készülnél,vagy az összes többi tárgyra is?
2015. aug. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Sajnos nem Pesten lakom, de érdekelne egy jó könyv a biológiához :) Idén érettségizek :)


Kedves második válaszoló! Az összes tárgyból most érettségizek :)

2015. aug. 27. 23:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Kémiára Villányi Attila: a kétszintü érettségire című tankönyvet és példatárat, valamint az ötösöm lesz kémiából könyvet+ megoldasokat a számolási feladatra, bioszra Mándics Dezső könyvét és feladatgyüjteményét ajánlom. Én legalábbis ezekből tanulok, és szerintem elég rendesen fel lehet belőlük készülni. Ha nagyon rá tudsz feküdni akkorsszerintem majusban sikerülhet. Nekem tavaly nem sikerült, de ez csak a szorgalmamom múlt. Májusban a újra csinálom, de most már rendesen fel is készülök
2015. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!