Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakon tanuljak tovább?

Milyen szakon tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék továbbtanulni, de eléggé össze vagyok zavarodva atekintetben, hogy mit lenne érdemes. Fontos, hogy valószínűleg külföldön is dolgoznék, így semmi nem jöhet szóba ami országspecifikus. A nagyon reálos tárgyak szintén nem (sok matek, kémia fizika stb), úgy nekem csak egy szenvedés lenne a tanulás. Hiába vagyok vele én is tisztában, hogy pl. mérnökként nyert ügyem lenne. A turizmus-vendéglátásra gondoltam, bár tudom, hogy telített, és ez is egy gazdasági szakma, de angolul németül beszélek és szállodák hotelek mindenhol vannak a világban. Vagy esetleg egy könnyebb gazdasági szak? Nem tudom... Ha tudnátok valami támpontot adni nagyon örülnék, mondjuk tapasztalat alapján. Köszi
2015. dec. 26. 14:28
 1/2 A kérdező kommentje:

*gazdasági szak.

Azt még szeretném hozzátenni, hogy 25 éves vagyok, így olyanba semmiképp nem szeretnék belekezdeni aminek sok értelme nincs.

2015. dec. 26. 14:29
 2/2 anonim ***** válasza:

Gazdasági szakok pont országspecikusok általában.

S ugyanúgy van matek.

Hány pontod van?

2015. dec. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!