Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Véleményt szeretnék kérni,...

AceLoveYou kérdése:

Véleményt szeretnék kérni, bővebben lent. FONTOS!?

Figyelt kérdés

Szval 11.osztályos tanuló vagyok rajz szakon és még mellé az angolt vettem fel faktnak. Eddig még nem igazán gondolkodtam h mit szeretnék majd csnálni hova tovább és még nem is nézelődtem annyira. De most vmi nagyon megfogott...az orvosi egyetem.

Tudom h a lehető legnehezebb jutott az eszembe XD


Tehát abba szeretném a véleményeteket kikérni h ha most kémiát nem is tanulok és bioszt és fizikát normális óraszámban tanulom és ugyebár bioszból emelt érettségi kell és a kémia és fizika választható h melyikből akarok emeltezni és mellé még olyan 4.7-4.8-as tanuló vagyok (bár ezt a fél évet egy kicsit elrontottam).

Még így is esetleg számításba vehetem az orvosit?

természetesen először a tanáraimmal kell ezt megbeszélnem és persze akkor a következő évtől ha lehet olyat tanulnék ami kell...

VÉGÜLIS REMÉLEM ÉRTHETŐ MIRE AKAROK KILYUKADNI xd NAGYON BIZONYTALAN VAGYOK ÉS ATTÓL FÉLEK H KÉSŐ VAN MÁR EHEZ A DÖNTÉSHEZ ÉS TUDOM H HÁTRÁNNYAL INDULNÉK DE MÉGIS MOST ELŐSSZÖR ÉRZEM AZT H VMI ENNYIRE MEGTETSZETT

a válaszokat előre is köszönöm :)



2016. jan. 2. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes küzdened! Tök jó, hogy valami ennyire be tudott lelkesíteni. Ha kellő elszántságot érzel, akkor mindent bele és tanulj!! (esetleg külön tanár?) Az emelt biosz állítólag tényleg brutális, de érdemes hajtanod, ha ennyire tetszik. Persze ez azt jelenti, hogy kemény évek állnak előtted. (Nem elég bekerülni... és nem is rövid képzés) szóval hajrá! :)
2016. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja, és nem késő, csak jó sok energiát kell beleölnöd!!! (semmi sem lehetetlen :D :D )
2016. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. jan. 2. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!