Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit lehet tenni ebben az esetben?

Mit lehet tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
6 éve végeztem a középiskolával, érettségi után okj-s szakmát szereztem. A szakma középszintű oklevelet adott, mert mikor kezdtem és mikor végeztem még nem létezett emeltszintű. abban a pillanatban, hogy végeztem, kiderült hogy a következő tanévtől már csak emeltszintű lesz ugyanbból a szakmából, a középszintű megszűnt. Nem különösebben érdekelt, mert addigra felvettek egyetemre. Viszont most abban a szakmában szeretnék tevékenykedni és előnyben részesítenék a magasabb szintű papírt. Megnéztem a tanfolyamárakat. Idétlen állat árai vannak, ráadásul pontosan ugyan azt tanítják, amit én öt éven keresztül tanultam. Tényleg semmi különbség, sőt azóta önszorgalomból kiegészítettem olyanokkal, ami még az emeltszintű képzésen sem tanítanak. Mit csináljak, hogy a jelenlegi papírom versenyképes legyen. Nagyon szívesen fizetek valamennyit, teszek hatszor különbözeti vizsgát meg minden, de az hogy beiratkozzak és a következő négy évben azzal húzzam az időm, hogy ugyanazt végighallgatom a tanfolyamon, amit amúgy már tudok, erre sajnos nem vagyok hajlandó. Szerintetek van valami megoldás?
2016. jan. 3. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az emelt szintű OKJ-s végzettség volna fontos neki, nem a felsőfokú? Milyen végzettségről van szó egyáltalán?
2016. jan. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Emelt szintűre gondoltam. Amúgy alkalmazott grafikus.
2016. jan. 3. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!