Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kémia vagy vegyészmérnök...

BélaXY7 kérdése:

Kémia vagy vegyészmérnök alapszakkal (BSc) lehet jobban elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Vegyész (ami tudom kémia alapszak után jöhet csak ez is egy "gond") és vegyészmérnöki közt filóztam de a mérnökiről szívem szerint letennék mert a műszaki dolgok nem igazán érdekelnek. A "gond" az munka mellett levelezőn fogom/kell csinálnom és... ebből a szempontból lehet jobb a vegyészmérnök. De nem akarnék olyat tanulni ami nem érdekel. Ellenben elhelyezkedési lehetőségek sem utolsóak.

2016. jan. 4. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyészmérnökivel jobban lehet, viszont azok után sem kapkodnak annyira. Nem arról van szó hogy lehetetlen munkát találni, de pl. villamos- vagy gépészmérnökként, vagy bármilyen informatikusként egyszerűbb munkát találni. Tehát a vegyészet valahol most középen van a keresettségben.
2016. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is most pont ezek közül akarok választani, és én is ugyanígy vagyok. Én szerintem kémia alapszakra jelentkezem, ha lehet, mert az elvileg csak 6 félév és utána még tudok továbbképzésre jelentkezni. De most majd lesz az edukáció Pesten, szerintem menj el és tájékozódj a lehetőségekről. Sok sikert! :)
2016. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!