Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet, hogy elköltözünk....

Lehet, hogy elköltözünk. Melyik gimnáziumba vennének át?

Figyelt kérdés

Ahol gimnáziumot keresek: Budapest, Eger, Vác, esetleg ezek környéke.

Jelenleg kilencedikes vagyok, és ezt a tanévemet itt is fejezem be. Általánosban 4-5-ös voltam, most 4,3 lesz az átlagom kb, becsúszott 2 hármas, amit év végére fel szeretnék hozni. Emelt angolon vagyok, de mindenképp biosz-kémiára szeretnék továbbmenni. Milyen gimnáziumok vannak, ahol ha fel tudnám hozni az átlagom minimum 4,5-re, átvenne?



2016. jan. 4. 18:51
 1/3 anonim válasza:
Váci Madách Imre Gimnázium biosz-kémia szak :) Oda szeretnék én is menni, csak kilencedikbe.
2016. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egerben nagyon tudom ajánlani a Dobó István Gimnáziumot! :) A többi várost nem igazán ismerem.
2016. jan. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egri Dobónak már csak neve van. Itt a Szilágyi Erzsébet Gimnáziumot vagy a Gárdonyi Géza Gimnáziumot tudom ajánlani, bár a SzEG elég kemény iskola.
2016. febr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!