Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek érdemes a szombath...

Szerintetek érdemes a szombathelyi Premontrei Rendi Szent Norbert Gimmnáziumba menni? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.as és voltam ott nyílt napon nekem nagyon tetszett! Esetleg aki oda jár/járt mondana róla véleményt? Nagyon sokat segítenétek!

2016. jan. 4. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém ott 9-es és nagyon szereti!
2016. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Én eddig egy pozitív dolgot se hallottam az iskoláról. Az oktatás borzalmas és mindenkit felvesznek már. Több ismerősöm is oda ment mindegyik megbánta.
2016. jan. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Na, végül hová jelentkeztél? 😃


Az én szememben a Premóba magasan a legjobb iskola 💜💜💜 Nagyon jó osztályközösségünk volt és fantasztikus tanáraink 💜💜💜 2 éve végeztem ott, sosem bántam meg, hogy oda mentem. Legszívesebben visszamennek még 4 évre 😀 Az oktatás színvonaláról meg annyit, hogy kitűnőre érettségiztem és most egy erős egyetemen vagyok és még tudom állni itt a helyem. De hiányzik a Premó, az ottani közösség pótolhatatlan 💜

2016. jún. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia végül a premóba jelentkeztem és felvettek!😊
2016. júl. 27. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
kérdező, téged hányas átlaggal vettek fel?
2016. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!