Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ti hány pontot kaptatok emelt...

Ti hány pontot kaptatok emelt kémia szóbelin?

Figyelt kérdés
40 pontot nehéz elérni?

2016. jan. 9. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

42-t. Nem nehéz elérni, ha rendes és fair a bizottság. A kísérletnél, ha elvégzendőt kapsz szó nélkül be kell öltöznöd, mert ők nem fognak szólni. (az előttem levő borzalmasat felelt és nem is öltözött be, nem is szóltak neki.)

Eltérő, hogy előttük kell-e elvégezned, illetve csak utólag elmondani mit csináltál. Nekem előttük kellett bemutatnom. (ezüsttükörpróbát kellett és azt is nézték mit öntök először a kémcsőbe(!).)

Ha nem tudsz valamit, akkor rávezetnek. Azt nem szeretik, ha a függvénytáblázatból olvasol ki előttük valamit. (felkészülésnél nyilván nem is látják, ha használod és kell is használni, mert arra is adnak pontot, csak ne definícióknál használd, hanem egy két adatot olvass ki belőle).


Nyilván lesz egy-két kérdés pluszban, amit feltesznek és megnézik, hogyan tudod használni a tanultakat.

például nekem hasonlót tettek fel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..

2016. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. jan. 10. 10:14
 3/6 anonim ***** válasza:
49+50, az írásbeli napján beteg voltam orvosi papírral duplán szóbeliztem.
2016. jan. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. jan. 15. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
50
2016. febr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2016. febr. 8. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!