Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt biológia as kémia...

Emelt biológia as kémia érettségi, milyen tanulási lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés
Idén érettségizek, szeretném kihozni a maximalist a történetbôl. Milyen könyvekbõl készüljek, nulláról kezdve /persze nem ez a helyzet, de elvileg/ milyen érettségi írható. Fél évig napi 5-10 órai hasznos tanulás meghozhatja az eredményét?

2016. jan. 10. 23:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Esélylatolgatásokba nem akarok belemenni, hiszen nem ismerlek, hogy mennek a dolgok, kémiához pl kell azért rengeteg matematika is...


Könyvek terén kémiából Villányi Attila könyveit tudom ajánlani, különösen az Ötösöm lesz kémiából c. könyvet, az még egyetemen is jó társad lesz.


Egyébként az előző éves érettségiket nem hátrány megcsinálni, így legalább begyakorlod a típusfeladatokat, ha pedig megnézed a javítókulcsokat, úgy abban is gyakorlottabb leszel, hogy mire adnak pontot, miért vonnak le pontot, hogyan kell levezetni feladatokat.

2016. jan. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jo képességû vagyok.

A Villányi könyveket már átrágtam.

2016. jan. 11. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!