Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A nyaron le szeretnek adni...

A nyaron le szeretnek adni 10-15kgt, igy sikerulhet?

Figyelt kérdés

Amint vege az iskolanak,kezdem. Reggel-este futas, del korul meg rubint reka alakreform 90perces edzes(es igy a borom is feszes marad) +rendszeres/egeszseges erkezes(zoldseg gyumolcsok) es csak viz! Nagyon kemenyen fogok dolgozni,es nem fogom feladni!

Sikerulhet? Szerintrtek mennyi mehet igy le? (17eves lany,160centi,65kg)


2013. máj. 31. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én inkább 10 kilót mondanék. Az első pár kiló hamar le fog olvadni, de ahogy egyre kevesebb felesleg lesz rajtad, annál nehezebb lesz.

Mindenesetre, ha ezt tényleg egész nyáron képes vagy tartani, akkor nagyon is meg fogsz látszani suli kezdésre. :) És ami fontos: ősszel se hagyd abba! :)

2013. jún. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi,hogy irtal:)! De akkor nem keso elkezdeni 15.en(suli vegen) ugye:)?
2013. jún. 8. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Dehogy késő. :) Bár már most is lehet apró lépéseket tenni. :)

Én is nyár alatt fogok teljesen váltani, mert bármennyire vége is már a sulinak, úgy, hogy 3-4ig bent vagyok, nehéz egészségesen étkezni. De ha ráérsz és van kedved, már most is lehet sportolni valamit, vagy kicsit visszaszorítani az édességeket, sz*r kajákat. :)

2013. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!