Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológia angol nyelven?

Pszichológia angol nyelven?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 26 éves vagyok, van egy szakmám, ami pályatévesztésnek számít. Szeretnék elkezdeni pszichológiát tanulni és láttam olyan képzést, hogy angol nyelven. Kérdésem az lenne, hogy ha külföldön szeretnék dolgozni, angol nyelvterületen, akkor megéri- e egy ilyen képzés? Másik kérdésem az, hogy munka mellett szeretném megcsinálni, levelezőn. Fizetősre gondolom nem kellenek olyan jó érettségi eredmények, mint ha nappali államira mennék ugye?
2016. jan. 11. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél kezdeni a pszichológiával? Az oké, hogy elvégzed az alapképzést levelezős tagozaton, na és utána a mester hogy lesz majd? Utána a szakvizsgák? A mester előtt, után, vagy a szakvizsgák után akarsz külföldre menni? Külföldön hol szeretnél dolgozni, milyen országban?

Attól, hogy a képzés itthon esetleg angolul zajlik, a szemlélet itthoni, így sokat nem érsz vele külföldön.

2016. jan. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként fizetősre is elég jó eredmények kellenek, ugyanis brutális a túljelentkezés minden évben. Felvi.hu honlapon tudod megnézni az elmúlt évek ponthatárait. Ja és kell egy emelt, ha esetleg anno nem csináltál, most muszáj lesz.
2016. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hello, utána néztem most már jobban és rájöttem hogy a kérdés hülyeség, bocsi mindenkitől. :-(
2016. jan. 11. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!